Kati i shtepise me qira ne TASLIXHE

Jepet me qera nga: Basri 29 Gsh 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Taslixhe 2
Sipërfaqe: 75 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj katin e shtepise me qira me hyrje te vecante, per individe apo cifte vendore dhe nderkombetare.

Rruga Taslixhe 2
Cmimi 180 euro
Ne cmim perfshihen shpenzimet e ujit, mbeturinave dhe parkingut.

Tel. 044 310 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim