Kati i shtepise sistem banesor

Jepet me qera nga: XX 14 Mar 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ahmet Gashi
Sipërfaqe: 82 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Jap me qera katin e shtepise e ndertuar sipas sistemit banesor, pjeserisht e mobiluar e cila gjendet ne lagjen mati 1 afer EULEX-it dhe Viva Fresh Store, ne rrugen Ahmet Gashi.
Posedon: Sallon, 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim