Kati shtepis ipet me qira i mobiluar ne Dragodan

Jepet me qera nga: xhemajl 15 Gsh 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
kati i shtepise ne dragodan ipet me qira ,i mobiluar uj dfhe rryme 24 ore.posedon 3 dhoma 1 sallon,banjo dhe kuzhin dy ballkona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim