Kati shtepis me qera shume afer qendres

Jepet me qera nga: Ekrem 18 Sht 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia Muhaxherve
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshohet kati i 1 i shtepis, i cili eshte renovuar, shtepia eshte me sistem banesor ku secili kat ka deren e vete, e mobiluar posedon 2 dhoma kuzhinen, hapsir per parking,teras me gjelbrim etj.Qmimi 180EU muaji kurse berllogu dhe uji paguhet nga pronari.Preferohet qift apo vajza te punsuara.Lokacioni Lagjia Muhaxherve shume afer me Hotel Afa.

Kontakto ne :044846327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim