Konvikt Per Student Tek FSI-ja

Jepet me qera nga: Konvikt Per Student 17 Sht 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Tek Teatri Dodona
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë

• Ushqim cilësor ( Mëngjesin, Dreken, Darken)
• Mjedis te rehatshëm për fjetje • Ujë 24 or
• Për shfletim të internetit Wi-Fin
• Sallën e Studimit
• Aktivitete sociale dhe sportive të cilat organizohen gjatë vitit...
• Mesxhidin per Namaz
*Ngrohje qendrore etj....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim