LËSHOJ NJË KAT SHTËPIE ME QIRA

Jepet me qera nga: ahmet 28 Tet 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga "Rexhep Elmazi pn" Velania
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, Rinovuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
LËSHOJ NJË KAT SHTËPIE ME QIRA

Në Lagjen “Velania” te Varrezat e “Jahudive” Rruga “Regjep Elmazi” p.n. – Prishtinë, një kat shtëpie është e përshtatshme për banim dhe ka hyrje të veçantë:
Rruga është e asfaltuar dhe ka ndriçim.

1. Dy dhoma 4 x 4.5,
2. Paradhoma 3.10 x 3.10,
3. Banjo e rregullume,
4. Shpajz,
5. Ka ballkon,
6. Ka telefon fiks,
7. Rrymën dy tarifore dhe
8. Ka vend për parkimin e veturës.

Çmimi 100 €.

Banesa është në gjendje shumë të mirë, ku nuk ka fare lagështi dhe është shumë e nxehtë.

Për informata në tel. mob. 044 671 286.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim