Lëshohet Shtëpia me qera, 9 dhoma. Te spitali

Jepet me qera nga: Shkelqim 01 Shk 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia me qera ne lagjen e spitalit (afer Eulex-it) 200+m2. Shtepia eshte e pershtatshme per zyre, çerdhe ose ordinanca mjekesore ose lloje tjera te biznesit. Ne katin e pare gjinden 4 dhoma dhe dy banjo. Ne katin e dyte gjinden 5 dhoma dhe nje banjo. Shtepia ka terasen dhe 10 ari oborr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim