Lëshohet Shtëpia me qira në Prishtinë

Jepet me qera nga: immobilien Investment 12 Tet 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Adresa: Tasligje
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Lëshohet shtepia me Qira në Lagjen Tasligje.
Shtepia ka 6 Ari toke dhe ka mbi 400m2 hapsirë.të shfrytzuar dhe tetë vende për Parking. Shtëpija është e Renovuar dhe e rregulluar me të gjitha pais jet e reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim