Lëshohet me Qera Shtëpia e Re

Jepet me qera nga: Patrioti 11 Shk 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtinë, afër Terminalit Doganor "Devolli"
Sipërfaqe: 155 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtëpia është e re, ndërtim i ri, e pa banuar deri me tani, mobiljet e sallonit janë të reja, kuzhina po ashtu është e re, paradhoma e re, banjot me elemente të reja.
Shtëpia është e përbër:
Kati i parë -Koridori i vogël në hyrje, Salloni me kuzhinë dhe banjo.
Kati i dytë - Tri dhoma gjumi, banjo, dhe njera dhomë me ballkon.
Shtëpia ka oborrin, i cili është i rregulluar me gjelbrim (bari), të mbjellura me disa lloje të pishave, me vend parkingun e vetures mbrenda oborrit.
Shtëpia ka edhe bunarin i cilli është i instaluar me një qeshme në oborr për ujitjen barit, pishave dhe larje të oborrit, po ashtu është i istaluar edhe në shtëpi në rast të ndaljes së ujit nga ujsjellsi.
Shtëpia është ndërtim shumë i mire, ka izolim te mire.
Shtëpia është mbrenda një lagjeje, e cila ka 42 shtëpi gjithsej, shtëpia është nga fillimi i lagjes, pozicioni është shumë i mirë dhe është e sigurt, dhe ka sigurim fizik 24 h, po ashtu rruga e lagjes është me ndriçim gjatë natës.


Presim të thrrasin dhe të shkruajn të interesuar serjoz.
Kontakti edhe në viber +37744230734
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim