Lëshoj me qera hyrje te veqant ne Prishtine

Jepet me qera nga: Agimi 09 Shk 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dy kate te shtepise, ne Prishtine , ne Rr. “Xhavit Ahmeti “ Nr. 6. Shtepia gjendet perballe Toukbaqes dhe njeri kat ka: dy dhoma dhe kuzhine, Koridor , Banjo , Uje 24 ore pa nderprer. Oferta vlene vetem per familjar.
Shtepia posedon edhe garazhe. Vende shum i qete.

Shtepia posedon edhe nje hyrje tjeter te veqant per familje me më pak antarë (dhome dhe kuzhine).

Eshte afer Universitet Amerikan (AUK).

Tel:044/ 234 235

Viber: +38344182313

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim