Lëshojm kat Shtëpie në Tasligje

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli Sot 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 115 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Lëshojm kat Shtëpie në Tasligje ne rr. Naser Hajrizi (ish Taslixhe IV) të cilin do e leshojm me qera për nderkombtare çmimi 1000 Euro minimum me shpenzime (internet sate tv ipko full paket, rrym, nxemje qendrore me plin I cili rregullohet me thermostat nga dhoma e dites, klim, uje, mbeturina etj), ka siguri 12 kamera qe inqizojn 24 ore ne dite per 21 dite memorje mbrenda ne hardrive dhe ka alarm te instaluar, si dhe garazhi eshte ne qmim me dyer me hapje me rrym,te gjitha perveq pastrimit.
Çmimi: 1000 Euro me Shpenzime
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim