LESHOJ SHTEPIN ME QIRA

Jepet me qera nga: AFRIMI 16 Mar 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

20 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Adresa: SHPETIM ROBAJ PERBALL SHKOLLES NORMALE - SHTEPIA 1
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
LESHOJ SHTEPIN ME QIRA 1.500 € - muaji - nese paguhet per nji vit e me shume , atehere pagesat vjetore jane 18.000 € - viti .

SHTEPIA KA 350 M2 DHE KA 500 M2 OBORR KU JAN 100 BREDHA DHE KOPSHT IDEAL .
RRYME DHE UJE 24 ORE .
E PERSHTATSHME PER FAMILJAR , AMBASAD APO QERDHE TE FEMIJVE .
KA PAMJE IDEALE DHE INFASTRUKTURE KA VENDE PER PARKIMIN E MBI 6 VETURAVE ... EXTRA CDO GJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim