LESHOJ SHTEPINE ME QIRA

Jepet me qera nga: Genci 05 Dhj 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: 24 Maj (Arberia) II
Sipërfaqe: 700 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Shtëpi e veçuar, Rinovuar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka 4 kate dhe secili kati ka:
3 Dhoma Gjumi
1Sallon
1Kuzhin e madhe
1Banjo
1 WC
2Ballkona
1Garazhe
1Bodrum
Siperfaqja e nje kati eshte 168m2 Banim ka 700m2
1.Shtepia ka Nxemje Qendrore dhe rezervar rej 5000l per Nafte.
2.Hidrofor dhe Rzervar 3000L per uje
3.Secila dhome e fjetejes ka KLIME dhe dere te BLINDUAR dhe secili kate ka dere e hymjes te Blinduar jane te ATESTUARA .
4.Secili kate ka Boiler 200l
5.Dritaret kane Rrjeta dhe Reshetka sipas kerkeses se Zyres Amerikane
6.Shtepia eshte ne gjentje shume te mire
7.Ka tarace me siperfaqe 150m2 mbi garazha
8. Sgtepia ka kater Garzha dhe Bodrume
9.Shtepia eshte e gatshme per Ambasade ose Konsulate pasi qe eshte e pergaditur ne kete stil ka qene e kontraktuar nga ZYRA AMERIKANE
Cmimi sipas marveshjes.
Tel:044/255-845 dhe 044/122-075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim