LEshoj shtepi me qira ne koder te trmave

Jepet me qera nga: enver 15 Sht 07:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
leshoj shtepi me qira ne lagjen kodra e trimave shtepia eshte e mobiluar ka 2 dhoma koridor kuzhin dhe banjo me hyrje e veqant ka dy bodruma dhe oborr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim