Leshohet Banesa me Qera

Jepet me qera nga: Merita 24 Gsh 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 43 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Ulpian, banesa eshte tersisht e renovuar dhe e mobiluar ndodhet ne objektin e Simfonis afer falulltetit filozofik dhe menzes. Banesa ka kete renditje salloni me kuzhin, dhoma e fjetjes, koridor, banjo, ballkoni dhe shpajzi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim