Leshohet Shtepi me Qira

Jepet me qera nga: AL Agency 09 Jan 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia eshte ne veternike rr. Xhevat Qena ( afer Restoranit RRon)
I ka 100 m katrot
eshte 3 dhomshe ( 2 dhoma te fjetjes)
Kuzhine
banjo
Koridor
2 Ballkona

Cmimi per muaj eshte 400 euro

Ka nxemje Qendrore

Uje 24 ore

Dhe hymje private dmth lagjja ka rampe

Per me shume na kontaktoni 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim