Leshohet Shtepia luksoze me qera ne Pejton#iBRO

Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshohet Shtepia super luksoze me qera ne lagjen Pejton.Shtepia ka te gjitha elementet e mundshme per banim dhe gjithashtu mund te shfrytezohet edhe per aktivitete tjera.Preferohet ambasada ose aktivitete te ati lloji.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim