Leshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: arbnor xhemajli 20 Pri 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Tashlixhe III/27 Prishtinë
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshohen shtepitë me qera, shtepite jane jashtezakonisht te pershtatërshme per banim, shtepite posedojne: Dhome te fjetjes, Dhome te ndejes, Kuzhina, Koridori, Banjo dhe WC, 2 Ballkone me pamje jashtezakonisht te bukur dhe relaksuese dhe kopsht te bukur me peme te ndryshme dhe lule.
Vlen te ceket se shtepite posedojn dhe garazh te madhe per 2 vetura, shtepia posedon nxemje qendrore, satelit digjital, internet 24 ore dhe e mobiluar me mobilje te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim