Leshohet kati i shtepise me qera

Jepet me qera nga: Besim Ramadani 28 Sht 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, shpajz, banjo & wc (2 tualete).

Kati ka nxemje qendrore dhe ka uj 24h

Vendndodja: Rruga per Germi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim