Leshohet kati me 4 dhoma i mobiluar ne Prishtine

Jepet me qera nga: Sali 07 Nën 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Prishtine-Lagja Vreshtat
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshohet nji kat me 4 dhoma imobiluar ne Prishtine lagja Vreshtat.Qmimi 250 E uji ka pa nderpre ,ka hyrje te veqant si dhe nji Parking per vetur.Pagesa duhet bere erregullt dhe vlen vetem per familjar me qendrim afategjate.Info.mate gjera ne Tel ose email.sali.gjukaj@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim