Leshohet me qera Shtepia Luksoze NIC

Jepet me qera nga: Donat Begzati 20 Pri 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Edhe nafte
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera shtepia Luksoze komplet e mobiluar, me 4 dhoma, 2 banjo, 1 WC, garazh, e cila ka edhe nje oborr prej 4 ari bukur te rregulluar. Gjendet ne Lagjen Nici, dhe eshte shtepia e pare ne rrugen Alexander Mosiu.
Per me shume kontaktoni ne numrin 044800229 ( dhe viber, whatsapp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim