Leshohet shtëpia me qera në Aktash

Jepet me qera nga: Agjensioni Ylli 26 Mar 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtepia eshte komplet e renovume dhe e mobiluar, ka një pamje shume te bukur të qytetit,ka parking, oborr shume të madhe.
Ne i kemi disa fotografi të shtëpis të cilat i kemi bere gjate punimeve.
Cmimi:1000 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim