Leshohet shtepia me qera .. kopsht pamje ideale

Jepet me qera nga: Afrim GASHI 22 Shk 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Adresa: SHPETIM ROBAJ - PERBALL AUK
Sipërfaqe: 360 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia me qera .. kopsht pamje ideale

Shtepia ka 360 m2 dhe me oboorr 500 m2 me gjelbrim me afer 100 bredha , ka pamje e panoram atraktive ... ka mjaft vend per automjete . Shtepia gjendet perball Shkolles Normale si dhe Auk . shtepia ka dy kate me nga 175 m2 . ka shume hapsite dhe akomodim . Ka nxemje qendrore dhe uji 24 ore . cdo gje eshte idale . nji kat ka 26 dritare po ashtu edhe i dyti njisoj . privatesi maksimale . E PERSHTATSHME PER BANIM , AMBASAD , ZYRE APO QERDHE TE FEMIJEVE etj ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim