Leshohet shtepia me qera afer teatrit Dodona

Jepet me qera nga: Adem 05 Nën 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera shtepia shume e mirembajtur ne qender te Prishtines tek teatri Dodona. Shtepia ka gjithsej 3 kat dhe 4 dhome te fjetjes dhe 2 sallone te medha. Ka 3 banjo, nje ne secilin kat dhe nje bodrum te mire me lavatriqe dhe hapesire te konsiderueshme. Jane 2 ballkone: nje ne kat te dyte i cili eshte goxha i madh kurse edhe nje tjeter shume te madh ne kat te fundit, ne katin e trete. Oborri eshte i nivelizuar dhe ka hapesire per t'i zene 2 a po 3 vetura. E gjithe shtepia eshte e mobiluar. Shtepia ka lokacion ne qender dhe ne lagje familjare dhe parku i qytetit eshte 5 minuta larg ne kembe dhe eshte e rrethekuar me shitore te ndryshme per cdo nevoj te juajen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim