Leshohet shtepia me qira

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 20 Shk 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Jepet me qira shtëpia 2 katëshe në lagjën Sofali afër parkut të Gërmis . shepia përfshin 200m2 objekt në të cilën çdo cep i kësaj shtëpie është i rregulluar në detaje çka e bënë edhe më të dëshiruar banimin në këtë shtëpi.
Kati i l
Ka 1 sallon së bashku me kuzhinë , sipërfaqe e mjaftueshme per tu ndier komod gjatë ditës, afër sallonit gjendet dhoma e bilardos,
Kati i ll
3 dhoma gjumi të gjitha të mobiluara .
Shtëpia ka edhe Sistem të alarmit dhe parking i mjaftueshëm si dhe një shpajz.
Përdhesa e shtëpis gërshetohet me oborrin i cili përfshinë edhe nje lum artificial i ndërtuar me gur çka e benë edhe më madhështore pamjën .
Më gjelbërim elegant , me lum (artificial) i punuar me gur ,kopshti pafundëm me pemë , zbukurime të ndryshme anë e mban oborrit , llampat ndriquese te vendosura ne muret e shtëpis , parku i mrekullushëm te kthen në kohën e oborreve mbretërore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim