Leshohet shtepia me qira

Jepet me qera nga: Buli 06 Pri 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia me qira dhe ka sallon kuzhin 2 dhoma gjumi banjo dhe obor ' me hymje te veqant . Qmimi 200 euro ne muaj plus shpenzimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim