Leshojë Shtëpi me qera për shtetas të huaj

Jepet me qera nga: Agnesa 09 Dhj 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Lagjja Dubaj -Prishtinë
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepija gjendet ne lagjen Dubaj ne Prishtinë ka siperfaqen 350m2 eshte e mobiluar terisht ne stilin modern dhe ka nxemje qendrore .
Eshte dy katshe dhe ka oborr 5 ari me 70 pisha dhe 30 lloje te ndyshme te pemve.
Posedon edhe bunar dhe rezervar me ramje te lire qe do te thote 24 ore uje panderpre.
Shtepija podeson edhe garazhen dhe brenda oborrit ka vend per 4 vetura
Cmimi eshte i diskutushem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim