Leshojë shtëpin me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Burim 26 Shk 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Adresa: nxemje qendroe
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshojë shtepinë me qera ne lagjen Ulpiana mbraba shkolles Hasan Prishtina .
Shtepia posedon 6 dhoma gjumi,2 banjo,salloni 60 m2 ,terrasë,garazhë dhe parking.
Shtepia ka siperfaqe 300m2,100 m2 oborr dhe 300m2 terrasë mbrapa shtëpisë.
Eshte e përshtatshme per çdo llojë veprimtarie si:banim,zyre,çerdhe,ambasad,callcenter etj.
Per me shumë informata lajmrohuni ne tel:049389625
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim