Leshoj nje kat me qera

Jepet me qera nga: Sadik 24 Gsh 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoj katin perdhes te shtepis me qera me hyrje te veqant.eshte 3 dhomeshe e mobiluar me kopsht dhe parking.gjindet ne Lagjen e Spitalit afer shkolles fillore "Pavarsia".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim