Leshoj shtepi me qira

Jepet me qera nga: Enver 19 Sht 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me qirane lagjen Kodra e Trimave e mobiluar me hyrje te veqant dhe me oborr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim