Leshoj 1 kat te shtepise me qira

Jepet me qera nga: Burim 27 Dhj 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: matiqan- mirdite
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj 1 kat te shtepise me qira kati qe e leshoj me qira ka hyrje te veqante aty gjinden dy dhoma gjumi , sallon kuzhine banjo koridor shpajz kati eshte i ri dhe eshte shume i pershtatshem per banim poashtu afer eshte shkolla fillore si dhe autobusi 3A eshte cdo 15 minuta .
tel 044 869 024 ose 044 377 332
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim