Leshoj Kat shtepie me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Fatmir 06 Tet 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj KAT shtepije me qira ne Prishtine - 120 m(katror) shtepia ka 2 dhoma fjetjes, banjo, shpajz, sallon te madh, salloni eshte i ndam me kuzhin, posedon edhe 2 terrasa( ballkona ) te medhej,ka oborr, dhe vend per makine, shtepia eshte 4 kat, , kati i 1 leshohet me qira, ka shum qetsi, preferohet per familjar.
Gjendemi te Hani i Dilit
Kontakti : 044-839-280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim