Leshoj Objektin me Qera 500m2

Jepet me qera nga: armir 06 Mar 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshohet Objekti 2 Katesh me mbi 500 m2 ne qenser te Prishtines. Objekti eshte i pershtatshem per zyre si dhe per Call Center . Objekti perbehet nga 2 Kate me Hyrje te veqanta shih fotot....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim