Leshoj Shtepi Moderne

Jepet me qera nga: arber 11 Pri 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Germi
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Jepet Shtepi me qera ne Gerrmi
Shtepia gjindet ne Sofali ma saktesisht 50 metra larg antenes Siperfaqja 150m2
Renditjet:
Kati i pare
-Sallon me kuzhin
-Shpajz
-Banjo
Kati i dyt
-3 dhoma qdo njera me ballkon te vetin
-Banjo
Shtepia eshte mobiluar ne menyre modere dhe ne stilin kanadez
Shtepia ka oborr mbrapa dhe perpara,perafersisht 1 ari e gjysme jon vetem oborr mrapa dhe perpara Shtepia ka garazh
Lagjjaneshte e qete dhe shum e pershtatshme per banim
Uje 24 or me rezervar
Kemi nxehmje qendrore me pelet por kemi edhe kamin
Kemi makine te larjes te teshave po ashtu makine tlarjes se enve
Kemi orbitrekun , kabllovik, wifi
Cmimi me marrveshje.E njejta mundet te shfrytezohet edhe si qerdhe.

Kontakt_Viber_WhatsApp

045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim