Leshoj Shtepine me Qira

Jepet me qera nga: GENC 16 Nën 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

6 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Adresa: 24 Maj Arberi
Sipërfaqe: 680 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Shtëpi e veçuar, Rinovuar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepine Kater Kateshe me Qira ka 12 Dhoma Gjumi, 4 Sallona, 4 Kuzhina, 4 WC 4 Banjo 4 Garazha etj. Shtepia ka Nxemje Qendrore dhe Klimatizim ( ka qene e Kontraktuar nga Zyra Amerikane eshte e Dedikuar per Ambasad ose Konzullate).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim