Leshoj Shtepine me Qira

Jepet me qera nga: Genc 16 Nën 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

5 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Adresa: 24 Maj (Arberi)
Sipërfaqe: 700 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia eshte e dedikuar Ambasad apo Konzulate, ka dyer te Blinduara ne te gjitha Hyrjet dhe Dhomat e Fjetjes, po ashtu Dritaret te Atestuara me Grilla dhe Rrjet, ka qene e Kontraktuar nga Zyra Amerikane dhe eshte sipas standardeve Amerikane rregulluar dhe e dedikuar per Cdo lloje sigurie.

Shtepia gjendet Afer Ambasades Macedone dhe Hungareze.

Per me teper Info na Kontaktoni,

044/255-845 ose 044/122-075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim