Leshoj banes me qera (shtepi)

Jepet me qera nga: Toni 04 Tet 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje kate te shpis me qera shtepia gjendet ne bregun e diellit , dhe eshte e pershtashme per qift
Shtepia ka:
dhome dite
kuzhin me trapezari
koridor
banjo

Per qdo informat: 044 210 494
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim