Leshoj banes me qira

Jepet me qera nga: Fadil 14 Pri 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 40 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira, banesa eshte ne katin e dyte, dhe gjendet pas banesave te bardhe te bregu i diellit ne Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim