Leshoj banese me qera

Jepet me qera nga: Masar 20 Jan 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera. Banesa gjindet ne lagjen " Arberia"; mrapa Ministrise se Shendetesise, banesa posedon nje dhome dite, nje dhome gjumi, banjo dhe terase.Cmimi 160 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim