Leshoj banese me qira

Jepet me qera nga: Masar 02 Nën 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine, Rr."Bajram Curri"
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira.Banesa gjindet ne lagjen Arberia- mrapa Ministrise se Shendetesise.Banesa ka sallon, nje dhome gjumi, banjo dhe terase.Cmimi 160 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim