Leshoj kat me qira

Jepet me qera nga: Astrit 14 Gsh 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj kat te shtepis me qira ne lagjen "Velania" afer Sos-Kinderdorfit, kati posedon nje dhom gjumi, sallon me kuzhin, banjo dhe ballkon, eshte e mobiluar dhe me hyrje te veqant, tel 045/200 556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim