Leshoj kat me qira

Jepet me qera nga: Astrit 17 Shk 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: E mobiluar me hyrje te veqant
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje kat te shtepis me qira ne lagjen Velania, afer Sos-Fshatit, eshte e mobiluar dhe me hyrje te veqant, posedon nje dhom gjumu, sallon me kuzhin, banjo, ballkon. Qmimi 180 euro, perfshihen gjitha shpenzimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim