Leshoj kat me qira

Jepet me qera nga: Astrit 08 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Velani nr 3
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj kat te shtepis me qira ne lagjen Velania, afer Sos Fshatit, posedon sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo, ballkon, eshte e mobiluar dhe me hyrje te veqant. Cmimi 180 euro, me shpenzime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim