Leshoj kat te shtepis me qir

Jepet me qera nga: As 16 Jan 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj kat me qira ne lagjen Velania, afer Sos-Fshatit, posedon sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo, ballkon, eshte me hyrje te veqant dhe e mobiluar, cmimi 180Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim