Leshoj kat te shtepis me qira.

Jepet me qera nga: Astrit 05 Jan 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj kat te shtepis me qira ne lagjen Velania, afer Sos-Fshatit, posedon sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo, ballkon, eshte e mobiluar dhe me hyrje te veqant. Qmimi 180€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim