Leshoj kate shtepije ne lagjen e muhagjerve

Jepet me qera nga: Hysnije 12 Nën 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoj kate te shtepis me qira me hymje te veqant ka dy dhoma gjumi kuzhin koridor e banjo me nxemje qendrore ka dhe obor,dhe plus dy shtrata tjere qe mujt te behen edhe gjasht veta studenta ose studente e leshojm edhe per familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim