Leshoj kate te shtepise me qera

Jepet me qera nga: Pronari 24 Gsh 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
E mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme. Cmimi per kat eshte 250 euro. Cdo kat ka 3 dhoma gjumi dhe nje kuzhine, nje banjo.
Shtepia gjendet ne Emshir 200 m prej UBT-se.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim