Leshoj katin e parë te shtepis me qira

Jepet me qera nga: Enver 20 Sht 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: VELANIA
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoj katin e parë te shtepis me qira me dy dhoma gjumi ,salloni me kuzhin,banjo dhe koridor e mobiluar dhe ngrohje qendroer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim