Leshoj katin e pare me qera

Jepet me qera nga: Taulant 27 Nën 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: 1kat shtepie
Sipërfaqe: 85 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj katin e pare me qera ne bregun e diellit velania 2 Prishtine eshte e komletume per 1 familje. Ka:2 dhoma te fjetjes, sallonin, banjon, dhe kuzhinen.Qmimi i volitshem 250€ ne muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim