Leshoj katin e shtepis me qira te banesat e bardha

Jepet me qera nga: ERION 19 Gsh 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj katin e shtepis me qira prapa banesave te bardha afer shkolles "Iliria"
Shtepia eshte 80m² ka 2 dhoma,kuzhin,banjo dhe teras (balkon)
Ujë 24 or pa pages

Per me shum informata na kontaktoni:

044-147-602 ose 044-157-823

Ose ne viber

+37744157823
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim